Фото пресслужби ФБУ

20 січня у Кривому Розі пройшов один з матчів баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» вдома приймав БК «Дніпро». Обласне дербі вийшло по-справжньому бойовим, втім гостям вдалося довести перевагу в класі. Зі старту матчу дніпряни повели у рахунку, хоча криворіжці кілька разів наздоганяли опонентів. Втім зупинити напад «Дніпра» майже не вдавалося. На велику перерву гості пішли з перевагою в 11 очок – 44:33.

У другій половині матчу баскетболісти «Кривбасу» продовжували діяти агресивно та в третій чверті скоротили відставання до 6 балів. Але ривок гравців «Дніпра» звів усі старання господарів нанівець. Наприкінці зустрічі кривбасівці знову скоротили відставання, та на оформлення камбеку банально не вистачило часу. Після поразки підопічні Артема Сліпенчука опустилися на 9 місце та ускладнили турнірне становище в боротьбі за місце в плейоф.

«Кривбас» – «Дніпро» 82:87 (16:22, 17:22, 18:13, 31:30)