Фото Пресслужби в\ч 3011

Криворізькі нацгвардійці вибороли «срібло» на змаганнях з міні-футболу.Про це повідомили у персслужбі військової частини 3011 Національної гвардії України.

Турнір пройшов за участю команд патрульної поліції, Нацгвардії, освітян та військових Державної спеціальної служби транспорту.

Команди-учасниці ділилися жеребкуванням на дві групи та грали по олімпійській системі. Переможці групових змагань грали фінальні ігри між собою.

За результатами змагань, команда Криворізької бригади Нацгвардії вийшла до фіналу та посіла друге місце.

Раніше ми писали: «ЗСУ використовують макети, щоб точно визначити, звідки стріляє російська артилерія» — репортаж The Wall Street Journal з виробництва моделей техніки від Метінвесту для ЗСУ.