Фото з мережі Інтернет

22 і 23 січня БК «Кривбас-2» провів чергові матчі у Першій лізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, суперниками наших земляків був БК «Одеса-2». Обидві зустрічі пройшли в одеському спорткомплексі «Динамо».

Перший поєдинок наші земляки розпочали впевнено, заробивши гандикап в 10 очок перед великою перервою. Свою перевагу гості не розтринькали, а навпаки – збільшили. Це дозволило криворіжцям перемогти одеситів 84:61.

«Одеса-2» – «Кривбас-2» 61:84 (15:23, 17:19, 11:27, 18:15)

У другій зустрічі баскетболісти «Кривбасу» виглядали ще впевненіше. Наші земляки заробили 50 очок до великої перерви. Ведучи в рахунку 50:25, кривбасівці втримали перевагу та спокійно довели справу до розгромної перемоги. Олександр Бречка у складі гостей набрав аж 42 пункти. Таким чином кривбасівці здобули восьму поспіль перемогу в чемпіонаті.

«Одеса -2» – «Кривбас-2» 66:90 (15:25, 10:25, 27:21, 14:19)