Фото з відкритих джерел

Впродовж 11-14 квітня в Ейндховені (Нідерланди) відбувався міжнародний кваліфікаційний турнір з плавання, на якому українці здобули 12 нагород різного ґатунку. Зокрема, відзначилися троє спортсменів з Кривого Рогу.

Фото з мережі інтернет

Так, вихованка ДЮСШ №2 Ніка Шарафутдінова посіла I місце, подолавши дистанцію 200 метрів на спині (2.13,10). Крім того, плавчиня виконала кваліфікаційний норматив для включення в збірну команду України на участь у Чемпіонаті Європи серед жінок. Про це повідомили у спільноті фейсбук Виконавчого комітету Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

Серед медалей, які ще виборола на цих змагань Ніка, «срібло» – у 50м н/с - та «бронза» – у 100м н/с.

Крім того, ще одна «бронза» на цих змаганнях дісталася Марії Дьяченко.

Обох плавчинь до змагань підготувала тренерка Лілія Біла.

Є здобутки у міжнародному турнірі і у криворізького плавця Дениса Кесіля. Він обійшов всіх суперників на дистанції 200 метрів стилем баттерфляй. Ми вже розповідали, що Денис поїде на Олімпійські ігри в Парижі 2024.

Вітаємо плавців та їхніх тренерів з перемогою! Бажаємо подальших спортивних здобутків!

Раніше ми писали: криворізькі спортсмени з порушенням зору здобули три кубки на Всеукраїнському чемпіонаті зі скандинавської ходьби.