Фото зі сторінки Довгинцівського району

Криворізькі спортсмени продовжують прославляти рідне місто.

Днями, 16-19 серпня, у Києві відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок і Всеукраїнський турнір «Юна Україна» серед юніорів та юніорок. Про це повідомили на сторінці Довгинцівського району.

Кривий Ріг представляли вихованці КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №9».

Переможцем чемпіонату у розділі бойове самбо став Владислав Крилов. Також спортсмен взяв участь у чемпіонаті Україні серед дорослих, який стартував 18 серпня. Виборовши І місце, Владислав виконав норматив майстра спорту України.

Зазначається, що з 15 жовтня 2022 року у Вірменії планується проведення чемпіонату світу серед юніорів, у якому візьме учать і Владислав Крилов.

Крім того, випускник КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №9», Данило Семеняка посів ІІІ місце з боротьби самбо серед юніорів.

Тренери спортсменів Сергій Юріцин та Михайло Яловий.

Також читайте: Заборонити перейменування вулиць та інших об'єктів Кривого Рогу на час війни – нова петиція