Фото пресслужби БК «Кривбас»

14 жовтня у Кривому Розі пройшов один з матчів 6-го туру баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» вдома приймав столичний «Будівельник». Зі старту зустрічі гра у господарів не пішла. Натомість київська команда стабільно набирала очки і тільки збільшувала власну перевагу. На велику перерву команди пішли за рахунку 49:27 на користь «Будівельника».

У третій чверті гравці «Кривбасу» знову нічого не зуміли протиставити своїм опонентам. Перевага гостей сягала більше 30 балів. Лише у заключній 10-хвилинці, коли обидва тренери випустили на паркет резервістів, криворіжці скоротили відставання. Втім це не дозволило уникнути крупної поразки з рахунком 66:88. Лідер атак «Кривбасу» Закарі Коупленд набрав 18 пунктів.

В наступному турі «Кривбас» прийматиме на своєму майданчику «Черкаські Мавпи» 16 жовтня, початок гри о 14:00.