З 01 по 09 серпня в Шатору у Франції проходив чемпіонат Світу з кульової стрільби по мішені, що рухається. У змаганнях брали участь спортсмени з Фінляндії, Німеччини, Франції Швеції та України. Нашу країну представляла криворожанка Вікторія Рибовалова, вихованка ДЮСШ №7. Спортсменка стала чемпіонкою світу із кульової стрільби. Про перемогу криворожанки повідомили у ДніпрОДА.

Фото Вікторії Рибовалової

Вікторія Рибовалова виборола першість у категорії стрільби з малокаліберної гвинтівки серед дорослих на дистанції 50 метрів по мішені, що рухається. Готував дівчину до чемпіонату тренер Олексій Виливань.

Загалом збірна України стала перша у медальному заліку чемпіонату світу зі стрільби по рухомій мішені у Франції. Українські спортсмени здобули 15 нагород, з яких шість золотих, п’ять срібних та чотири бронзові.

Інші новини: Криворізьких будівельників привітали з професійним святом та вручили нагороди.