Спортсмен - вихованець криворізької ДЮСШ № 9.

Станіслав Коваленко виборов золото у змаганнях Memorial Ludvika Danka 2022. Це щорічні легкоатлетичні змагання, що проводять у чеському місті Турнові.

Легкоатлет із Кривого Рогу взяв участь у змаганнях на дистанції 100 м. Відстань спортсмену вдалося подолати за 10,33 секунди. Про це повідомляють у Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що Станіслав - майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України, срібний та бронзовий призер чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. Минулого року Станіслав виборов срібло на Зимовому національному чемпіонаті України. На змаганнях у Туреччині спортсмен посів третє місце.

Інші новини: Криворізькі пластуни пропонують перейменувати одну з вулиць міста на честь своєї організації.