Фото із мережі Інтернет

Криворізький спортсмен показав кращий результат на двох дистанціях.

Нагадаємо, що Станіслав - майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України, срібний та бронзовий призер чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. Спортсмен представив Кривий Ріг на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп.

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 9, а пізніше Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, виступив у двох категоріях - бігу на дистанції у 100 та 200 метрів. В обох видах змагань виборов золоті медалі.

До змагань легкоатлета підготували тренери В. Кравченко, А. Слюсар, а також Ж. Каруца. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики України.

Нагадаємо, що раніше Станіслав Коваленко виборов золото у змаганнях Memorial Ludvika Danka 2022. Це щорічні легкоатлетичні змагання, що проводять у чеському місті Турнові.

Інші спортивні новини: Гімнастки із Кривого Рогу вибороли призові медалі на міжнародному турнірі.