Ігри провели у польському Лодзі.

У Європейських університетських іграх участь взяли 383 університети світу: 4 200 команд із 39 країн. Серед спортсменів з Китаю, Гонконгу, Малайзії, США та Сингапуру був студент криворізького вишу.

Державний університет економіки та технологій на Іграх представив студент першого курсу спеціальності “Підприємство, торгівля та біржова діяльність” Ростислав Герасименко. Криворіжець посів третє місце у дисципліні кікбоксинг та виборов бронзову медаль.

На змаганнях власні сили перевірили футболісти, волейболісти, баскетболісти, гандболісти, гравці у бадмінтон та плавці, тенісисти та дзюдоїсти, спортсмени водного полого та скелелазіння, каратисти, кікбоксери та шахісти.

Про здобутки студента розповіли у ДУЕТ.

Інші новини: Криворізька плавчиня стала призеркою на чемпіонаті світу у Колумбії.