Фото Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради

Сьогодні, 22 жовтня, в бомбосховищі Кривого Рогу стартував міський чемпіонат з рукопашного бою. У змаганнях брали участь понад 100 юних спортсменів, віком від 10 до 15 років. Інформацію надали в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

Чемпіонат триватиме один день. Переможці будуть визначені у трьох вікових  категоріях: 10-11 років,  12-13 років,  14-15 років.

Голова Федерації рукопашного бою Анатолій Волошин підкреслив: «Для наших вихованців, тренерів  сьогоднішня подія - справді, знакова. Адже нашій федерації вже більше 28 років, а Чемпіонату цьогоріч – 19 років. Він став частиною спортивного життя Кривого Рогу.  Хочу  подякувати міській владі, окремо начальнику Військової адміністрації міста Олександру Вілкулу, який нас підтримав, коли ми  тільки планували  перші змагання. Коли 19 років тому ми прийшли до нього, він підтримав нас і допоміг з проведенням  заходу і  став  надійним  другом Чемпіонату. Хочу зазначити, що у цей нелегкий час випробувань спортсмени згуртувалися і активно допомагають у підтримці військових, організації  гуманітарних вантажів.  Все це  - у тісній співпраці з Військовою адміністрацією Кривого  Рогу.  Разом робимо все для  якнайшвидшої Перемоги!».

Фото управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради

В управлінні преси та внутрішньої політики додають, що попри складнощі воєнного стану, міські ДЮСШ, федерації та спортивні клуби за 10 місяців підготовили:

• Заслуженого майстра спорту України;
  • Двох майстрів спорту України міжнародного класу;
  • 10 майстрів спорту України;
  • 44 кандидати в майстри спорту;
  • 45 спортсменів І-го розряду;
  • Більше 300 спортсменів масових розрядів.

Інші новини за темою: Криворожанка Любов Попова виборола «золото» на чемпіонаті світу з бодібілдингу.